ورود به سامانه معاونت فرهنگی

برگزاری مراسم جشن ولادت حضرت فاطمه زهرا (ص) در خوابگاه خواهران

روز دوشنبه مورخ 28 بهمن مراسم جشنی بمناسبت ولادت ام ابیها، حضرت فاطمه زهرا(س)،  درخوابگاه خواهران برگزار گردید. این  مراسم که با استقبال دانشجویان همراه بود، مداح اهل بیت(ع) با قرائت مولودی در مدح و ثنای بانو صدیقه کبری فاطمه زهرا (س) اشعاری را قرائت نمود. درادامه خانم فاطمه سادات صدیق همسر شهید عباسعلی اصفهانکلاته از شهدای امنیت، خاطراتی از شهید در خصوص ویژگیهی شخصیتی و خصوصیات اخلاقی ایشان بیان نمود. از دیگر برنامه های این مراسم می توان ب . . .

Slider 1

به مناسبت چهلمین روز شهادت شهید سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی و شهدای سانحه هوایی، مراسم یادبودی با حضور ریاست دانشگاه، مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و جمعی از کارکنان دانشگاه در مسجدالنبی(ص) برگزار شد.

  در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین طاهری به وعده مقام معظم رهبری در مورد شکست نقشه‌های دشمن اشاره کرد و گفت: دشمنان برای حذف این نظام برنامه‌ریزی کرده و با راه‌های مختلف به دنبال رسیدن به اهداف شوم خودشان بودند که با حضور مردم در راهپیمایی بیست و دوم بهمن نقشه‌هایشان شکست خورد و نتوانستند به اهداف خود دست یابند. مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه افزود: بخش‌هایی از آیات قرآن را می‌توان در زندگی شهید سلیمانی مشاهده کرد آنج . . .

Slider 1

دیدار مسئولان و کارکنان دانشگاه با مادران شهدا

  با هدف تکریم خانواده های معظم شهدا و در راستای اجرای طرح دیدار از 1343 مادر شهید در سراسر استان در ایام ولادت با سعادت حضرت صدیقه طاهره حضرت فاطمه زهرا(س)، روز زن و گرامیداشت مقام مادر جمعی از مسئولان و کارکنان دانشگاه با حضور در منزل شهیدان محمدحسین لطفی، حسین شهرآبادی و عیسی موسوی ضمن دیدار با خانواده های مکّرم این شهیدان با آرمانهای شهدا تجدید بیعت نموده و از جانفشانی شهیدان و صبر و صلابت مادران شهدا تقدیر و تشکر نمودند.

Slider 1
« »
ورود به سامانه نشریات


سامانه نگارستان  |  نسخه 2.01

کلیه حقوق مادی و معنوی برای شرکت فن آوران طرح نو گلستان محفوظ می باشد .