ورود به سامانه معاونت فرهنگی

جشن ولادت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) در خوابگاه های دانشجویی

همزمان با میلاد نبی مکرم اسلام  حضرت محمد مصطفی (ص) و امام صادق (ع) و گرامیداشت هفته وحدت مراسم جشن« رحمه للعالمین»  به همت کانون قرآن و عترت و با همکاری کانون موعود معاونت فرهنگی و اجتماعی روزپنج شنبه مورخ 23 آبان ماه در سالن کوثر خوابگاه خواهران و همچنین در نمازخانه خوابگاه برادران برگزار شد. در این مراسم، حجت الاسلام والمسلمین مویدفر در نمازخانه خوابگاه برادران، در خصوص مکارم اخلاق و ویژگی های بارز حضرت محمد(ص) مطالبی ایراد نمود. همزمان . . .

Slider 1

بازدید خواهران دانشجو از سیزدهمین جشنواره اقوام ایران زمین

به همت کانون گردشگری دانشجویان برنامه بازدید از سیزدهمین جشنواره بین المللی اقوام ایران زمین طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 22 و 23 آبان 1398 از ساعت 17 الی 20 با حضور دانشجویان علاقه مند برگزار شد. در این برنامه حدود  100 نفر از خواهران دانشجو ضمن بازدید از غرفه های نمایشگاه فرهنگ اقوام ایرانی با انواع دست آفریده های اقوام ایرانی آشنا شدند. همچنین در پایان این بازدید خواهران دانشجو از بازارچه سوغات شهرهای ایران و محصولات محلی بازدید نمودند. . . .

Slider 1

نشست معاونین و مدیران فرهنگی منطقه 2 کشور در دانشگاه نوشیروانی بابل برگزار شد.

چهارمین نشست شورای معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی منطقه ۲ کشور به میزبانی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل روز پنج شنبه مورخ 24 آبان ماه برگزارشد. محمدهادی عسکری، مدیر کل فرهنگی وزارت عتف، در این نشست طی سخنانی با اشاره به ضرورت توجه به شناسایی مؤلفه های تغییر در سیاستگذاری  و برنامه ریزی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی اظهار داشت: در فعالیت های فرهنگی باید به تغییرات و  اقتضائات جدید توجه کرد و هدف هرفعالیت فرهنگی باید ایجاد امید و امکان کنش در . . .

Slider 1
« »
ورود به سامانه نشریات


سامانه نگارستان  |  نسخه 2.01

کلیه حقوق مادی و معنوی برای شرکت فن آوران طرح نو گلستان محفوظ می باشد .